Топ-8 тенденцій в дизайні інтер’єру на кілька років вперед

Новини

Топ-8 тенденцій в дизайні інтер’єру на кілька років вперед

Мода на дизайн постійно змінюється, але основні його тенденції застосовуються для того, щоб людина могла забути про повсякденні клопоти у своєму домі. Головне правило в дизайні житлового приміщення – організація гармонійного простору в поєднанні з останніми модними ідеями в галузі дизайну. У цій статті висвітлено 8 сучасних рішень для дизайну інтер’єру.

 


1. Змішування стилів

 

Однією з головних особливостей сучасного інтер’єру є поєднання стилів – еклектика. Набагато складніше реалізувати модну тенденцію еклектичного дизайну, ніж слідувати визначеному канону. Основна техніка, яку необхідно враховувати при оформленні кімнат – чітко дотримуватися обраної форми, поєднання кольорів, вміло поєднуючи різні фактури.

 

 

 


2. Мода на природні матеріали та екостилістику

 

Еко-стиль продовжує використовуватися в моді, що дає розслаблюючий ефект: дерев’яні меблі, камінь і дерево в обробці, а також текстиль з льону, вовни та мішковини. Великі дзеркала, які збільшують кількість світла і додають простору, все ще в тренді. Велика кількість кімнатних рослин – на підлозі, підвіконнях і полицях. У цьому варіанті можна оформити всю квартиру, але в спальні це особливо добре. Потрібно використовувати тільки природні кольори природи, натуральне дерево, солому, бамбук, льон, бавовна, шовк.

 

 


 

3. Нейтральна колірна гамма в інтер’єрі

 

Зараз все ще актуальна спокійна колірна гамма: блідо-бежева, сіра, а також біла з теплим відтінком. Пильно-рожевий вважається особливо модним. Найактуальнішими темними відтінками є смарагдовий, індиго та матовий чорний. Важливо пам’ятати! Основне поєднання кольорів, не дотримуючись одного заданого стилю. Погляньте на дерева, пісок, море і небо, і ви зрозумієте, які кольори використовувати при оформленні кімнати. У природі багато відтінків, інтер’єр ніколи не буде нудним. З ультрамодних кольорів, які будуть популярні – м’ятний відтінок. Ви оригінально можете поєднувати цей відтінок з геометричним орнаментом в текстилі.

 

 


4. Мінімалізм

 

Зараз мінімалізм ідеально підходить для тих, хто втомився від претензійності та жадає елегантної простоти. Перш за все слід відмовитись від декору і нефункціональних деталей. У кімнаті повинна панувати просторість і велика кількість світла. Бажано вибирати спокійні, теплі відтінки. Можливі поєднання бузку і бежевого, а також сірого з білим. На підлогу можна покласти суцільний килим. Шторам в мінімалізмі відводиться особлива роль. З одного боку, вони повинні підтримувати сувору лаконічну естетику приміщення, з іншого – зробити інтер’єр м’якшим, додати затишку.

 

 

 


 

5. Оксамитові тканини в оббивці та шторах

 

Сьогодні найбільш вражаючими м’якими меблями є предмети з оксамитовою оббивкою. На ринку є безліч колекцій з оксамитовими диванами та кріслами яскравих кольорів: оранжевого, синього та рожевого. Також штори та подушки дуже лаконічно вписуються в багато інтер’єрів, облагороджуючи їх. Незабаром оксамит знову стане головним символом розкоші та смаку.

 

 

 

 

 


6. Геометричні візерунки

 

Геометричні орнаменти довго не виходитимуть з моди, і побачити їх можна не тільки в текстилі, але і на керамічній плитці, шпалерах, предметах декору – тарілках і вазах. При використанні геометричних візерунків важливо дотримуватися рівноваги, орнаменти чудово виглядають на нейтральному лаконічному тлі.

 

 

 

 

 


 

7. Персоналізація

 

Суворе дотримання канонів відійшло в минуле: грубий лофт, вишукана класика, технологічний хай-тек виглядають нудно і невиразно. Зараз на перший план виходять злиття та еклектика, тобто ситуація з персонажем, в якому можна висловитись. І це стосується не лише житлових приміщень, а й ресторанів та готелів. Люди люблять приходити в нову обстановку та відпочивати від одноманітних кабінетів.

 

 

 

 


 

8. Розділений простір

 

Багато дизайнерів вже не бачать сенсу об’єднувати кімнати. Затишні куточки, що несуть різне функціональне навантаження, тепер стали трендом. Якщо власник квартири хоче зберегти відчуття простору, поділ кімнати здійснюється за допомогою прозорих перегородок або штор! Зараз штори – чудовий спосіб розділити простір на різні зони. Результат просто перевершує всі очікування!