Переваги та гідності турецьких тканин

Новини

Переваги та гідності турецьких тканин

Купуючи кращі тканини Ви даруєте своєму будинку красу і комфорт. В наш час є маса розкішних рішень з ламбрекенами, воланами та іншими дивовижними тканинними елементами, які роблять вікно чудовим. Турецькі тканини стали дуже популярні в Україні. Висока якість, яка надається ними на ринку, підкорила споживача. Особлива технологія виготовлення робить їх дуже міцними і довговічними. Одним з їхніх головних переваг є колірна гама, а квіткові орнаменти і флористичні мотиви просто зачаровують. Красиві і елегантні турецькі штори популярні завжди.
Це та деталь інтер’єру, яка підкреслить обраний стиль і допоможе розставити потрібні акценти.

 

Основними особливостями турецьких тканин є їх доступність і унікальність. У цій країні виготовляється продукція самих різних цінових категорій, тому східні виробники завжди готові запропонувати величезний вибір красивих і якісних матеріалів будь-якому покупцеві. Велика розмаїтість оригінальних дизайнів і колірних рішень дозволяє підібрати ідеальну тканину для приміщень різного призначення, будь то суворий кабінет або спальня в романтичному стилі.Завдяки високій якості і майстерності турецьких фахівців, штори будуть радувати око протягом довгих років і не втратять своєї привабливості. Портьєрна тканина турецького виробництва має досить високу щільність і довговічність, надійно захистить кімнату від надлишку сонячного світла і нагрівання. Якщо ж призначення текстильного декору виключно естетичне, можна використовувати тільки легкий тюль з вишуканим малюнком або навіть завісити вікно декількома напівпрозорими полотнами.

 

 


Серед текстилю, запропонованого сучасним споживачам, тюль з Туреччини користується особливим попитом. Він вважається найбільш якісним, а багато моделей позиціонуються, як тканини еліт-класу. Особливість більшості тюля з Туреччини полягає в незвичайному дизайні, який відразу привертає до себе увагу. В основі виробів використовуються різні декоративні деталі, вишивка і принти. Все це забезпечує неймовірно красивий вид тюля, який ідеально доповнить собою різні стилі інтер’єрів. Найважливіші плюси: різноманітність моделей; використання складних технік в оформленні тюля; для пошиття виробів застосовуються тільки якісні матеріали.

 

 

 


Однією з перших в 1991 році в Стамбулі відкрилася фірма «Айдин Орме», яка почала виготовляти текстильні товари під торговою маркою «Ліла» і з тих пір перебуває в перших рядах провідних компаній в області домашнього текстилю. Завдяки своєму баченню і стратегії, компанія була першою в Туреччині, яка виробляла товари у великій колірній гамі. Відкриття фірми «Ліла» стало мостом між фабрикою і ринком України.

 

 

 

 

 


Завдяки багаторічному досвіду роботи і висококваліфікованим співробітникам великий асортимент компанії постійно оновлюється, і кожен клієнт зможе знайти для себе текстиль на будь-який смак.